OGŁOSZENIA

Zarząd  Dróg Miejskich w Legnicy za pośrednictwem OZ PZD w Legnicy informuje zarządy Rodzinnych Ogrodów Działkowych miasta Legnicy oraz działkowców, że jest w posiadaniu płyt betonowych w rozmiarze 50 x 50 cm pochodzących z demontażu chodników w związku z prowadzonymi robotami tj. przebudową ulicy Piłsudskiego na odcinku od Ronda Niepodległości do przejścia dla pieszych przy ulicy Mazowieckiej - do pozyskania nieodpłatnie.

Osoby zainteresowane płytami mogą zwrócić się na piśmie do Zarządu Dróg Miejskich w Legnicy, ul. Wojska Polskiego 10.

Bliższych informacji można uzyskać bezpośrednio w Zarządzie Dróg Miejskich w Legnicy pod nr telefonów: 76 7564600, 76 8523483, 768523478.LOKAL NA SPRZEDAŻ

Lokal niemieszkalny nr 006, parter (12,45 m2), 6600 zł. na sprzedaż, położony w Miłkowicach ul. II Armii Wojska Polskiego 79
Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze Okręgowego Zarządu PZD w Legnicy pod nr tel. 76 862 67 97
Działka dla rodziny

Zostańcie działkowcami. Wybór działki oraz zagospodarowanie lub modernizacja należą do zainteresowanych. Zapraszamy do kontaktu z zarządami rodzinnych ogrodów działkowych w miastach, w których podajemy nazwy ogrodów.

Załącznik plikowy do pobrania:  wykaz_rod.doc  (Wykaz ROD, w których znajdują się wolne działki)

Decyzja należy do Państwa oraz rodziny. Warto zmienić tryb życia przebywając z naturą. Wszelkie informacje można uzyskać również w Okręgowym Zarządzie PZD w Legnicy pod nr tel. 76 8626797.

Szczegółowe przepisy w zakresie formalno-prawnym oraz wzory dokumentów, z którymi bardzo proszę zapoznać się, umieszczone są na stronie internetowej OZ PZD w Legnicy. 

Zarząd  Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Międzylesie" w Rzeszotarach informuje, że posiada wolne działki.

Bliższe informacje i zdjęcia działek na stronie:          www.miedzylesie.palace-zamki.pl

Kontakt: 888 417 174 - Henryk Muszyński  

Projekt i realizacja: StudioAvatar.pl - strony www Legnica, Lubin, Wrocław